Рожева лаванда — це декоративний різновид лаванди з ніжним рожево-бузковим забарвленням суцвіть, який вирізняється м’яким, витонченим виглядом і приємним ароматом
Кущ компактний, густий, зазвичай висотою 30–60 см, з вузьким сіро-зеленим листям. Суцвіття щільні, колосоподібні, забарвлення варіюється від світло-рожевого до насиченого рожево-фіолетового відтінку залежно від сорту та умов вирощування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Рід рослини | Лаванда |
| Вид крони | Кущова |
| Висота рослин | Карликові |
| Країна виробник | Україна |
| Життєва форма | Декоративний чагарник |
| Листя взимку | Листопадні |
| Максимальна тривалість життя | 10 років |
| Висота саджанця | 55 см |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Вік саджанця | Однорічний |
| Вид квітки | Лаванда |
| Ботанічні характеристики | |
| Діаметр саджанця | 20 см |
| Швидкість зростання | Середня швидкість |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Розташування | Сонце |
| Висота дорослої рослини | 45 м |
| Діаметр крони дорослої рослини | 5 м |
| Площа життєвого простору | 15 кв.м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴

