Лаванда ‘Літня соната’ — декоративний багаторічний сорт із ніжними фіолетово-блакитними суцвіттями та виразним, солодкуватим ароматом. Формує компактний, акуратний кущ із густим сріблясто-зеленим листям. Цвіте рясно влітку, приваблюючи бджіл і метеликів. Ідеально підходить для клумб, бордюрів, альпійських гірок і вирощування в контейнерах. Відзначається посухостійкістю та невибагливістю у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Рід рослини | Лаванда |
| Вид крони | Горизонтальна |
| Висота рослин | Карликові |
| Країна виробник | Україна |
| Життєва форма | Декоративний чагарник |
| Листя взимку | Листопадні |
| Максимальна тривалість життя | 10 років |
| Висота саджанця | 60 см |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Вік саджанця | Однорічний |
| Вид квітки | Лаванда |
| Ботанічні характеристики | |
| Діаметр саджанця | 25 см |
| Швидкість зростання | Швидкорослі |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Розташування | Сонце |
| Висота дорослої рослини | 50 м |
| Діаметр крони дорослої рослини | 8 м |
| Площа життєвого простору | 25 кв.м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴



