Лаванда Ларузна — це ексклюзивний сорт лаванди, який вражає своєю розкішною фіолетово-синьою забарвленням і насиченим ароматом. Вона стане прекрасним доповненням до вашого саду, квітника або навіть контейнерних композицій. Завдяки своїй невибагливості та стійкості до різних умов, цей сорт підходить як для досвідчених садівників, так і для новачків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Рід рослини | Лаванда |
| Вид крони | Горизонтальна |
| Висота рослин | Карликові |
| Країна виробник | Україна |
| Життєва форма | Декоративний чагарник |
| Листя взимку | Листопадні |
| Максимальна тривалість життя | 10 років |
| Висота саджанця | 70 см |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Ботанічні характеристики | |
| Діаметр саджанця | 40 см |
| Швидкість зростання | Швидкорослі |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Розташування | Сонце |
| Висота дорослої рослини | 50 м |
| Діаметр крони дорослої рослини | 8 м |
| Площа життєвого простору | 26 кв.м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴

