Лаванда французька ‘Riviera
Лаванда ‘Riviera’ — декоративний теплолюбний сорт французької лаванди з ефектним цвітінням і сильним ароматом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Рід рослини | Лаванда |
| Вид крони | Горизонтальна |
| Висота рослин | Карликові |
| Життєва форма | Декоративний чагарник |
| Листя взимку | Листопадні |
| Максимальна тривалість життя | 10 років |
| Висота саджанця | 60 см |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Вік саджанця | Однорічний |
| Вид квітки | Лаванда |
| Ботанічні характеристики | |
| Діаметр саджанця | 50 см |
| Швидкість зростання | Швидкорослі |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Розташування | Сонце |
| Висота дорослої рослини | 50 м |
| Діаметр крони дорослої рослини | 7 м |
| Площа життєвого простору | 35 кв.м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


