Набір лаванди “Королівська” — 5 шт. 🌿
Пропонуємо набір із 5 пишних кущиків королівської лаванди 🌸
Рослини здорові, доглянуті, з густими сріблясто-зеленими стеблами та ніжними фіолетовими суцвіттями.
📦 Кожен кущик акуратно запакований у чорну плівку — для збереження вологи та безпечного транспортування.
🌱 Лаванда компактно розміщена в коробці, але водночас виглядає об’ємно й красиво — частково виходить за межі упаковки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Рід рослини | Лаванда |
| Вид крони | Кущова |
| Висота рослин | Карликові |
| Країна виробник | Україна |
| Життєва форма | Декоративний чагарник |
| Листя взимку | Вічнозелені |
| Максимальна тривалість життя | 10 років |
| Висота саджанця | 50 см |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Вік саджанця | Однорічний |
| Вид квітки | Лаванда |
| Ботанічні характеристики | |
| Діаметр саджанця | 25 см |
| Швидкість зростання | Швидкорослі |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Розташування | Сонце |
| Висота дорослої рослини | 45 м |
| Діаметр крони дорослої рослини | 6 м |
| Площа життєвого простору | 20 кв.м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴/упаковка

